..:: ACNS.pl >> O firmie ::.. Oprogramowanie do prowadzenia firmy Comarch ERP Optima, serwis komputerów i sieci, audyty oprogramowania, partner Comarch, oprogramowanie Comarch ERP Optima, wdrożenia systemów informatycznych Comarch
     Aktualno¶ci O firmie Oferta Referencje Kontakt


o ACNS w kilku(set) słowach...

Firma ACNS została założona przez Roberta Odważnego w kwietniu 2005 roku.

Od samego początku bardzo duży nacisk położyliśmy na poszerzanie posiadanej wiedzy i sprawne wdrażanie poznawanych rozwiązań. Dzięki temu większość obsługiwanych przez nas firm posiada rozwiniętą infrastrukturę informatyczną - zaczynając od sieci komputerowej, poprzez sprawnie działające serwery bazodanowe i systemy monitoringu przemysłowego, a na centralach telefonicznych kończąc.

Comarch - oprogramowanie dla firm

W lipcu 2005 roku po ukończeniu szkoleń handlowych, technicznych i wdrożeniowych oraz pozytywnym zaliczeniu egzaminów zostaliśmy autoryzowanym partnerem firmy Comarch - lidera w produkcji oprogramowania dla małych i średnich firm. Od tego czasu oferujemy wdrożenia zintegrowanego systemu do wspomagania zarządzania Comarch ERP Optima.

Logo Microsoft Small Business Specialist AER - autoryzowany odsprzedawca dla edukacji

Od sierpnia 2005 roku firma posiada status Partnera firmy Microsoft. Przez cały czas bierzemy czynny udział w szkoleniach dotyczących nowych produktów tej firmy. Nasi specjaliści posiadają certyfikaty MLS II (Microsoft Licensing Specialist II - poziom zaawansowany)- posiadają wiedzę o najnowszysch sposobach licencjonowania produktów. Zapraszamy do zapoznania się z tą interesującą ofertą!!! Technicy i wdrożeniowcy posiadają tytuły MCP (Microsoft Certified Professional) - pomyślnie zdali egzaminy i należą do elitarnej grupy fachowców w branży IT.

Od września 2006r. firma posiada status Microsoft Small Business Specialist. Zdobycie tego tytułu potwierdza umiejętności sprzedaży i wdrażania systemów sieciowych dla małych i średnich firm opartych o rozwiązania serwerowe firmy Microsoft, a w szczególności na Microsoft Windows Serwer.

Również od września 2005 roku posiadamy status Microsoft Autorized Education Reseller - a dzięki temu oferujemy licencje firmy Microsoft w specjalnych cenach dla jednostek edukacyjnych.

Logo Posnet

W maju 2005 roku firma została partnerem firmy Posnet. Nasi pracownicy posiadają kwalifikacje do sprawowania serwisu technicznego nad urządzeniami fiskalnymi tej firmy. Oferujemy w ciągłej sprzedaży kasy i drukarki fiskalne tej uznanej w całej Polsce marki. Po szczegóły zapraszamy do działu oferta.

Sprzęt i oprogramowanie może zostać zakupione za gotówkę, na raty, lub też w przypadku przedsiębiorstw - wzięte w leasing. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu.

Dopełnieniem naszej oferty jest sprzedaż sprzętu komputerowego firm hp, IBM, Dell, jak również składanego z podzespołów według życzenia klienta.

firefox Thunderbird - zapomnij o wirusach i spamie! Walcz ze spamem! Adres IP Internetowa Baza Firm Busieness Navigator
Copyright © 2005-2016 by acns.pl
Licznik